pondělí 24. června 2013

Zfilmované knihy - Hostitel

Film: Hostitel    
Režie: Andrew Niccol
Předloha: Stephenie Meyer - Hostitel
Žánr: Sci-Fi / Romantický / Akční / Dobrodružný  
   USA 2013, 125 min

Více informací ZDE.Moje Hodnocení: 
Obsah: Po úspěšné invazi teď Zemi kontrolují neviditelní mimozemšťané. Takzvané Duše přebírají kontrolu nad myslí člověka, používají jeho tělo a zdánlivě beze změny žijí jejich životy. Každý člověk se stane pro Duši pouhou schránkou a hostitelem. Hlavní hrdinkou filmu je Melanie, mladá dívka, která patří mezi zbývající „divoké“ lidi a která se bezhlavě zamiluje do kluka jménem Jared. Byla by to celkem obyčejná lovestory, ale po jedné z honiček je Melanie zajata a její tělo si bere Duše jménem Poutnice. Poutnice je překvapena a zavalena hotovou tsunami vzpomínek a silných emocí, jimž vévodí láska. Stane se to, na co nejsou Duše příliš zvyklé. Melanie se odmítá své mysli a svého těla vzdát. Poutnice chtěla původně ze vzpomínek odhalit úkryt zbývajících lidí, houževnatá Melanie ji v nich ale ukáže sílu lásky. Mimozemská Duše sama této síle nečekaně podlehne a v překvapivém spojenectví se pak vydají hledat Jareda, kterého obě milují. Stejně odhodlaná jako Melanie je ovšem i Duše jménem Hledačka s jediným úkolem – dopadení všech přeživších a ochrana nové rasy.


-----------------------------------------

Ian :))

Můj názor / Moje dojmy
Wow :). Ještě teď se klepu, jak mě ten film dostal. Kniha jsem četla před filmem takže jsem věděla jak by to mělo skončit. Jinak fakt super film. Od začátku až dokonce mě to bavilo. Nejvíc jsem se bála, že ten film zase pokazí, ale mě se to i přesto líbilo. Nejvíc jsem si oblíbila Jareda, jako v knize (zase kluk :DD) a také Iana, to ho bych fakt zapomenout nemohla. Na tenhle film jen tak určitě nezapomenu. Kdo film neviděl a nebo ani nečetl knihu, ať to okamžitě napraví!! DOPORUČUJI jak knihu tak i film. Kdybych nečetla knihu tak se asi nad tím koncem rozbrečím, ale udržela jsem se, protože v duchu jsem si říkala ,,Vždyť víš jak to skončí,, Už ani nevím co bych k tomu psala jenom to ať na to rychle koukněte ;). Tento film mě asi nikdy neomrzí, možná ani za 50 let :D. 
Otázka - Mohlo by být tenhle film reálný?? Co si o tom myslíte vy??
Popravdě kdybych měla odpovědět já tak řeknu ,,nevím,, protože když se nad tím zamyslím tak v té dnešní době mi to přijde nereálný, ale co za 200 let. Fakt u tohohle filmu nevím co říct. Budu ráda za vaše komentáře ;). 


Melissa / Poutnice - Jared

TRAILER


+ MOJE OBLÍBENÁ PÍSNIČKA Z FILMU :)


2 komentáře:

  1. Hostitel je luxusní. :) Já jsem koukala na film před tím,než jsem dočetla knihu.Abych nevěděla konec. A musím říct paráda. Stejně slzy jsem musela uronit... :)) :D A odpověď na otázku? :D Všechno je možné... :D :))

    OdpovědětVymazat

Děkuju za vaše komentáře!!! :)