pondělí 28. července 2014

Týden s knížkou (3)Meme z dílny Rodaw.

Jde o to ukázat knihy které jsem tento týden přečetli, čteme a na které se chystáme :).

Tento týden jsem přečetla krásné tři knížky a jednu momentálně čtu :).

Přečetla jsem:
Tuhle knížku jsem začala číst už minuký týden, ale četla jsem ji převážně tento týden. I když je to celkem jiné než první díl, tak se mi tato kniha neskutečně moc líbila a já už ani nevím jak víc tuto sérii vychválit, protože je to dokonalost sama. Dneska mám v plánu sepsat nějak recenzi, takže se můžete brzo těšit. A jinak jsem hodně zvědavá na třetí díl, skoro vůbec netuším o čem by autorka mohla ještě psát, ale jen doufám, že mě to nezklame.

Harryho už jsem měla rozečteného celkem dlouho a až tento týden jsem se k tomu dostala, abych to konečně dočetla, jinak myslím, že k tomu není potřeba víc co dodat :D.

Jako poslední knihu jsem dočetla v sobotu a co číct k této knize. Líbilo se mi to, ale popravdě jsem čekala, že se budu víc bát. Kdybych ten konec četla převážně přes den tak bych se určitě nebála vůbec. Jelikož jsem konec ale dočítala večer, tak trochu bála, ale čekala jsem víc. Je to pěkná knížka na jedno odpoledne, ale nic překvapujícího.

Rozečetla jsem:
Včera jsem rozečetla volné pokračování a je velmi zajímavé, že to napsal i jiný autor :). Jsem v polovině a zatím se mi to překvapivě dost líbí, je to teda rozhodně lepší než Žena v černém. Dneska to mám v plánu dočíst, protože kapitoly jsou krátké a čte se to rychle.

Chystám se číst:
Potom bych se chtěla pustit do této knihy. První díl se mi celkem líbil, tak jsem zvědavá na tento :). Je to i krátké takže tak za dva dny bych to mohla přečíst.

A na tuhle knížku se těším už nějakou tu dobu a teď mám konečně možnost si ji přečíst a doufám, že se mi to bude líbit :), podle anotace to vypadá skvěle.

A co jste tento týden přečetli vy? :)

8 komentářů:

 1. Taťána a Alexandr je úžasná kniha. Souhlasím, je to trochu jiné než první díl, ale i tak je to dokonalé :)
  Ženu v černém (obě knihy) si chci taky přečíst a jsem na ně zvědavá :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano přesně tak :).
   Určitě si tyto knihy přečti, jsou dobréé, hlavně teda ten druhý díl :)).

   Vymazat
 2. Čteš rychle !! :)) Harryho a sérii Měděný jezdec si už musím přečíst :D U ženy v černém jsem taky čekala, že se budu bát . Archiv si už dlouho chci přečíst :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani moc ne :D. To akorát tenhle týden jsem měla více času :D.
   Harryho a Měděného jezdce si musíš přečíst, jsou to nejlepší knihy co jsem kdy četla.. :D
   Určitě si to taky přečti :)).

   Vymazat
 3. Tatanu a Alexandra i Zenu v cernem bych si rada taky precetla :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě si to přečti, obě knihy jsou pěkné :).

   Vymazat

Děkuju za vaše komentáře!!! :)