neděle 18. srpna 2013

Posuď knihu podle obalu (4)Meme pořádá Syki.

Cílem nedělního meme je zveřejnit obálku, anotaci knihy a hlavně názor na obálku.

Z dnešní obálky jsem měla vážně radost :D


Kniha: Konečná volba
Autorka: C. C. Hunter
Počet stran: 416
Vydání (rok): vyjde 20.11. 2013
Anotace: Nenechte si ujít závěrečný díl dech beroucí pentalogie Údolí stínů! Kyliina cesta hledání sebe samé je téměř u konce…

Je to těžká věc, když je vám šestnáct a vy nevíte, co dál se svým životem. Když Kylie vstoupila na začátku prázdnin do tábora Údolí stínů, netušila, co ji zde čeká. Navždy za sebou zanechala „starý“ život, aby odhalila svět mnohem magičtější, než si kdy dovedla představit. Aby zde našla dvě nejlepší přítelkyně, z nichž jedna je čarodějka a druhá upírka… a aby zjistila, že ani tady není láska jednoduchá.
Teď se její největší a nejnebezpečnější nepřítel se vrací, aby ji jednou provždy zničil. A existuje jen jedna cesta jak ho zastavit! Kylie musí naplno využít svých nadpřirozených schopností, projít proměnou, která všechny kolem ohromí. Její cesta však nebude u konce, dokud se konečně nerozhodne… dokud si její srdce nevyvolí toho, koho bude celý svůj život milovat. Měla by si snad vybrat vlkodlaka, jenž jí zlomil srdce, ale teď by dal cokoliv za to, aby ji získal zpátky? Anebo se rozhodnout pro elfa, který raději utekl před mocnou láskou, aniž by jí dal šanci? Všechno, co se Kylie v Údolí stínů naučila, by měla zúročit… teď, když její osud bude naplněn a srdce si konečně zvolí toho pravého.

Můj názor na obálku:
Obálky této série se mi moc nelíbí, kromě snad třetí dílu (který právě čtu). Ale když jsem koukala že poslední díl bude mít takovouhle obálku, úplně jsem žasla. Tahle obálka se mi líbí ze všech nejvíc a musím říct že se mi líbí víc než originál (ale není špatná) a to u předešlých dílů říct nemůžu, tam prostě originální byly lepší. Na obálce se mi asi nejvíc líbí to pozadí a ty ptáci, prostě pro mě dokonalá obálka a jsem zvědavá co mě čeká uvnitř. Já jen doufám že knížka dopadne tak jak chci já :DD, a bojím se že se to nestane, nechci ale předbíhat.

A jak se líbí obálka posledního dílů Údolí stínů vám??

Originální obálka

P.S. Když vemu celkově všechny díly, tak se mi originální líbí asi více :DD.

2 komentáře:

Děkuju za vaše komentáře!!! :)